Close

Služby

Zde si můžete přečíst informace o tom, co všechno jsem schopen pro vás udělat.

Mojí specializací je online marketing, zejména marketing na sociálních sítích. Postarám se o to, aby vaše firma byla v rámci online prostředí dobře dohledatelná a abyste byli vidět. Jednotlivé projekty řeším komplexně, vždy se snažím reklamu řešit od základů a tak, aby vše dávalo smysl.

ČÍM SE ZABÝVÁM V ONLINE MARKETINGU:

Nastavením a správou sociálních sítí
Vytvářením obsahu pro sociální sítě
Vytvářením a správou cílených reklam (Facebook, Google, Sklik)
Nastavením SEO na webech
E-mail marketingem


Jelikož se na projekty dívám vždy komplexně, často zabrousím i mimo online prostředí. Dokážu pro vás zajistit pronájem reklamních ploch nebo spolu můžeme vymyslet pořádnou offline kampaň. Pravidelně také zabrousím do ostatních odvětví marketingového mixu (produkt, cena, místo…), protože marketing není jen o reklamě!

Ukázka prací   Nezávazná poptávka

Vytvořit funkční web nebo malý e-shop pro mě neznamená jen web navrhnout a spustit, ale zaobírám se také jeho rychlostí, použitelností a SEO. Díky mým marketingovým znalostem dokážu uspořádat obsah a nastavit klíčová slova tak, aby web byl co nejlépe dohledatelný. Všechny weby stavím na redakčním systému, který je uživatelsky přívětivý i pro úplné laiky. Každý web dělám tak, aby ladil k vaší značce a profesionálně reprezentoval vaši firmu!


WEBOVÉ SLUŽBY:
Návrh responzivního webu/e-shopu
Zaregistrování domény a webhohstingu
Vytvoření a nastavení vlastních e-mailových adres
SEO optimalizace
Napojení na analytické aplikace
Napojení na marketingové aplikace
Zabezpečení webu proti spamu
Jazykové mutace
Zabezpečení webu SSL certifikátem
Omptimalizace zobrazování obsahu
Správa a aktualizace webu a služeb
…a spousta dalšího!


Každý web je zcela originální, vždy se snažím splnit veškerá vaše přání. Cena každého webu je proto vždy inviduální. Kontaktujte mě a nechte si nezávazně nacenit svoji webovou představu!


Ukázka prací   Nezávazná poptávka


Pro malé a střední podniky tvořím také originální grafické materiály. Díky mé specializaci na marketing většinou jde o grafický obsah pro sociální sítě a na weby, ale zvládnu také návrh plakátů, brožur, vizitek a zřídka se pustím také do návrhu vizuální identity včetně vytvoření loga/logotypu a grafického manuálu.

Ukázka prací   Nezávazná poptávka

Díky zkušenostem v online marketingu a byznysu nabízím také konzultace. Někdy mí zákazníci mají dostatek schopností na to, aby si nemuseli najímat specialistu, ale dostanou se do bodu, kdy neví jak pokračovat dál. Rád vám se vším poradím a nasměruju vás na správnou cestu. Společně určitě najdeme to nejefektivnější řešení! Rád vám také předám své know-how ohledně byznysu. Nejčastěji radím firmám jak zvýšit svůj konverzní poměr na e-shopu, rád vám ale pomůžu i s nastavením komunikace a jednotnosti, s hledáním vhodných dodavatelských řešení nebo třeba s naceněním produktů.

Ukázka prací   Nezávazná poptávka